پیام دکتر دهقانی در پی ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، در پی ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است.

بسمه تعالی
مردم شریف شهرستان های تفت و میبد
سلام علیکم
در چهار دهه انقلاب شکوهمند اسلامی بر اساس بنیان حکیمانه امام خمینی (ره) مردم ایران مسئولان خود را به واسطه انتخابات تعیین می کنند و حضور باشکوه در این چهل سال ضامن پایداری این نظام بوده و خواهد بود. در آغاز دهه پنجم انقلاب، در راستای تداوم پیشرفت بر اساس عقلانیت و واقع گرایی با توکل بر خدا و استعانت از چهارده معصوم (ع) گام در وادی ثبت نام در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نهادم، امید که با مشارکت گسترده مردم برگ زرین دیگری از تاریخ جمهوری اسلامی ایران رقم بخورد.
چهار سال تجربه نمایندگی مردم شریف تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و حضور در عرصه های مختلف، رایزنی با عالی ترین مقامات کشور و تعامل با دستگاه های ملی و استانی که ماحصل آن اقدامات خوب عمرانی در زمینه زیرساخت ها، ورزش، بهداشت و درمان، راه سازی، آب و ... شد.
اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده وفق ماده ۶ قانون برنامه ششم توسعه در اولین سال ورود اینجانب به مجلس موجب توقف تبعیض، بی عدالتی و ظلم آشکار به مردم شریف تفت و میبد شد، اصلاح قانون وصول یک درصد عوارض فروش از معادن و پیگیری وصول آن در استان به عنوان رئیس مجمع نمایندگان یزد، طرح آب رسانی یک پارچه و پایدار به تمامی روستاهای شهرستان تفت با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان به عنوان بزرگترین پروژه آبرسانی روستایی در کل کشور، ایجاد شبکه فاضلاب میبد با اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومان به عنوان بزرگترین پروژه اجرا شده در کشور توسط بخش خصوصی به این شیوه که مراحل پایانی آن در حال انجام است، اخذ مجوز و شروع عملیات گازرسانی به دهستان شیرکوه (ده بالا و طزرجان) با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان که در سال ۹۹ به بهره برداری می رسد و تصویب منطقه ویژه اقتصادی میبد و پیگیری تا تبدیل شدن این مصوبه به قانون از جمله مهمترین اقدامات در مدت نمایندگی مجلس بود. برای تداوم پیشرفت بر اساس اعتماد مردم شریف تفت و میبد و شناخت و تجارب کسب شده تصمیم گرفتم بار دیگر در این مسیر قدم گذارم.
بر خود لازم می دانم از همه دوستان و بزرگوارانی که از شهرستان های تفت و میبد در روزهای قبل پیگیر ثبت نام اینجانب و تمایل برای همراهی را داشتند تشکر کنم و از آنجا که راضی به زحمت افتادن بزرگواران و اقدام غیرقانونی لشکرکشی نبودم، پس از استمداد از همرزمان شهیدم و طلب مغفرت برای مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سید جلال یحیی زاده، نماینده فقید تفت و میبد به همراه چند تن از سادات شهرستان های تفت و میبد برای ثبت نام در انتخابات حضور یافتم و امیدوارم هر آنچه خیر مردم در آن است رقم بخورد.
وَمَا عِنْدَ اللَّهِ خَيْرٌ وَأَبْقَىٰ لِلَّذِينَ آمَنُوا وَعَلَىٰ رَبِّهِمْ يَتَوَكَّلُونَ
باتشکر
کمال دهقانی فیروزآبادی