امسال حدود ۵۰ درصد رتبه های زیرهزارمان بیش از سال گذشته است

 از ۱۹ آموزشگاه خیری در استان ۹ مورد آن به میبد تعلق دارد

 

موحدی فرد در گفتگو با نماینده میبد و تفت:

براساس برآوردها در سال ۹۳ نزدیک به ۹۵۰۰ دانش آموز داشته ایم که در سال ۱۴۰۲ به ۱۸۰۰۰هزار نفر خواهد رسید و طی این سال ها نیاز به ۸۰ مدرسه داریم.
موحدی فرد    

به گزارش صدای میبد: موحدی فرد مدیریت آموزش و پرورش میبد در گفتگو با نماینده میبد گفت: از ۱۹ آموزشگاه خیری در استان ۹ مورد آن به میبد تعلق دارد.

موحدی فرد

وی اضافه نمود: در معاونت آموزشی یکسری کارهای آماری انجام داده ایم. تنها آموزش و پرورش کشور هستیم که تا افق ۱۴۰۴ را برنامه ریزی کرده ایم. براساس برآوردها در سال ۹۳ نزدیک به ۹۵۰۰ دانش آموز داشته ایم که در سال ۱۴۰۲ به ۱۸۰۰۰هزار نفر خواهد رسید و طی این سال ها نیاز به ۸۰ مدرسه داریم. تا با تامین این مراکز از شیفت بندی مدارس که خود باعث افت تحصیلی و مسائل دیگر می شود جلوگیری کنیم.

مدیریت آموزش و پرورش میبد با بیان اینکه هم اکنون شش نمازخانه، سه سالن ورزشی و یک ورزشگاه چمن مصنوعی را با کمک مردم در حال ساخت داریم تصریح کرد: تاکنون ۱۷۲ هزارمتر زمین برای فضای آموزش و پرورش سنددار کرده ایم. در سه سال گذشته هم در بحث کیفیت و کمیت رتبه برتر کنکور را از آن خود کرده ایم. امسال حدود ۵۰ درصد رتبه های زیرهزارمان بیش از سال گذشته است. از همه مسئولین به ویژه فرماندار و شهردار به خاطر تعامل صددرصدی با آموزش و پرورش تشکر می کنم.

موحدی فرد با اشاره به اینکه آموزش و پرورش هیچ گاه وارد مسائل جناحی نشده است خاطرنشان ساخت: ما به خاطر حجم فعالیت و کار زیادی که با آن مواجه هستیم فرصت پرداختن به حاشیه ها و پاسخگویی به آنها را نداریم.

وی اضافه نمود: بنا به سفارش امام جمعه میبد در اداره از نیروهای چابک استفاده کرده ایم که گاهی یک فرد دو یا سه مسئولیت را باهم انجام می دهد. از نظر دولت الکترونیک یکی از الکترونیکی ترین آموزش و پرورش های کشور هستیم.

مدیریت آموزش و پرورش با تاکید بر این نکته که تنها آموزش و پرورش استان هستیم که فیبر نوری داریم افزود: از دکتر دهقانی خواهش داریم واقعیت ها و مشکلات فرهنگیان را در مجلس مطرح کنند. و تبعیض هایی که گاها مشاهده می شود را به استحضار نمایندگان برسانند. امیدواریم آموزش و پرورش و فعالیت های آن در کشور دیده شود.

لازم به ذکر است که در ابتدای این دیدار دکتر دهقانی با دهقان و وافی معاون و رئیس اداره حراست اموزش و پرورش استان دیدار و گفتگو کرد.