رمز توفیقات آقای موحدی فرد روحیه کار جمعی و متانت است


دکتر کمال دهقانی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی


رمز توفیقات آقای موحدی فرد روحیه کار جمعی و متانت است

میبد در زمینه فرهنگ کار و درس اعتبار ملی کسب کرده است.
به گزارش صدای میبد: دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی ضمن دیدار و گفتگو با کارکنان آموزش و پرورش میبد با تبریک موفقیت های به دست آمده توسط این نهاد از همه مدیران و زحمت کشان در این اداره و همچنین موحدی فرد مدیر آموزش و پرورش تشکر کرد و افزود: کسب رتبه بسیار خوب و ممتاز توسط دانش آموز میبدی آقای رضایی و دیگر عزیزانی که رتبه های خوبی را کسب نموده اند تبریک می گویم.
وی در ادامه با بیان اینکه برای فعالیت های آموزش و پرورش ما یکی به دولت و دیگری به مردم اتکا داریم گفت: ما انتظار داریم هم چنان که در سیاست های کلی، تخصیص اعتبارات و گرفتن مالیات و تامین درآمد که در زیرساخت ها مورد سرمایه گذاری قرار می گیرد و شامل آموزش و پرورش، بهداشت، حمل و نقل، برق و گاز و … می شود دولت در سال های آتی در آموزش و پرورش و مراکز آموزشی سرمایه گذاری بیشتری انجام دهد.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه میبد در این سالهای اخیر کمک های قابل توجهی در زمینه آموزش و پرورش کسب نموده است اظهار امیدواری کرد این روند ادامه یابد.

نماینده میبد و تفت با بیان اینکه میبد در زمینه فرهنگ کار و درس اعتبار ملی کسب کرده است افزود: با توجه به سابقه فعالیت در استانداری فارس با مسائل و مشکلات آموزش و پرورش به خوبی آشنا هستم و از ارزش کار مدیریت آموزش و پرورش میبد باخبر هستم.

دکتر هقانی روحیه کار جمعی و متانت را رمز توفیقات موحدی فرد برشمرد و با اهدا لوح از وی به خاطر کسب نتایج درخشان تقدیر به عمل آورد.

نماینده مردم تفت و میبد در پایان از آقای رضایی دارنده رتبه برتر رشته انسانی در کنکور سراسری در شهرستان میبد و سه تن از آزادگان سرافراز شاغل در آموزش و پرورش آقایان حاج حسینی، بیکی و جعفری تقدیر و تشکر نمود.