دیدار دکتر دهقانی فیروزآبادی با اصولگرایان تفت+ گزارش تصویری

نمایندگان همگی قسم یاد کرده اندکه حافظ منافع کشور باشند و به دقت مسائل را رصد می کنند.

در این دیدار که ظهر روز جمعه و در مصلی این شهرستان برگزار شد عده ای از افراد حاضر دغدغه ها، مشکلات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

اهم مسائل مطرح شده در این جلسه را می توان به موضوع برجام، حقوق های نجومی، قراردادهای نفتی، تحریم ها، روابط بانک های ایرانی و خارجی، مسئله آب و مهاجرت های روستایی و مشکلات دامداران و کشاورزان تفتی اشاره کرد.

نماینده تفت و میبد در این جلسه ضمن گوش دادن به صحبت های حاضرین افزود: باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که گفته اند برجام نباید باعث اختلاف میان جامعه شود از پیگیری مسائل مربوط به آن در کمیسیون امنیت ملی مجلس خبرداد.

وی با اشاره به دغدغه حاضرین در مورد قراردادهای نفتی از حضور وزیر نفت در مجلس برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان و دغدغه های ایجاد شده گفت: نمایندگان همگی قسم یاد کرده اندکه حافظ منافع کشور باشند و به دقت مسائل را رصد می کنند.

نماینده تفت و میبد از پیگیری مشکلات منطقه تفت و روستاهای اطراف نیز در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: جلسه ای در همین روزهای گذشته با مسئولان شرکت گاز داشته ایم که مسائل شهرستان را مطرح کردم.

دکتر دهقانی فیروزآبادی در پایان با تاکید بر اینکه برای انتخاب رئیس دفتر شهرستان تفت به دنبال فردی کارآمد و کارآزموده و باتجربه هستم که مورد قبول تمام آحاد مردم باشد.