افتتاح دفتر نماینده مردم شهرستان تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی / موسوی رئیس دفتر شد

همزمان با عید سعید فطر، دفتر نماینده مردم شهرستان تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.


بعد از ظهر امروز با حضور فرماندار، شهردار، رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در شهرستان، رئیس شورای شهر و جمعی از مسئولین دفتر آقای دکتر دهقانی فیروزآبادی افتتاح شد.
همچنین در ادامه این مراسم آقای سید مصطفی موسوی بفرویی نیز به عنوان رئیس دفتر نماینده مردم شهرستان های تفت و میبد در شهرستان میبد معرفی شد.
شایان ذکر است آقای موسوی به عنوان یکی از مدیران موفق شهرستان میبد، سابقه ریاست آموزش و پرورش شهرستان میبد را در کارنامه فعالیت های خود دارد و هم اکنون نیز به عنوان رئیس دانشکده علوم قرآنی مشغول به فعالیت می باشد.
یادآور می شود که دفتر نماینده منتخب شهرستان های تفت و میبد در بلوار قاضی میر حسین نبش کوچه شهید رحیمدل قرار دارد.
متن انتصاب آقای موسوی بدین شرح است:
بسمه تعالی
برادر ارجمند جناب آقای سید مصطفی موسوی بفروئی
با سلام و تبریک عید سعیدفطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات
با عنایت به حسن خلق، امانت داری، تجارب و توانمندی های ارزنده اداری و مدیریت جنابعالی به موجب این حکم شما را به سمت رئیس دفتر نماینده تفت و میبددر مجلس شورای اسلامی منصوب می کنم.
امید است که شما فارغ از گرایشات و سلایق مختلف آیینه تمام نمای حوزه انتخابیه شهرستان میبد باشید و نظرات، مشکلات و دغدغه های موکلان را به من منتقل سازدید.
امیدوارم در دورانی که شما این وظیفه خطیر را که ناشی از جایگاه والای مجلس شورای اسلامی در امر تقنین و نظارت بر حسن اجرای قانون و خدمت رسانی به مردم است را به عهده دارید به نحوه احسن به اجرا درآورید.
توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
کمال دهقانی فیروزآبادی
نماینده مردم شریف تفت و میبد و نائب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی