دیپلمات اقتصاددان به عرصه رقابت + میبدنوین

اعلام کاندیداتوری دکتر دهقانی فیروزآبادی با استقبال گسترده
مردم میبد و تفت و حمایت جدی مسوولین میبد و تفت در ادوار مختلف مواجه شده است...
دیپلمات اقتصاددان به عرصه رقابت های انتخاباتی وارد شدند + رزومه

به گزارش میبد نوین : کمال دهقانی فیروز آبادی روز گذشته با حضور در  فرمانداری تفت برای شرکت درحوزه انتخابی میبد وتفت اعلام آمادگی کرد .

دکتر کمال دهقانی فیروز آبادی ، تحصیلات خود را در مقاطع مختلف در رشته های مختافی همچون ، حقوق ، معارف اسلامی ، علوم سیاسی و روابط بین المنلل سپری کرده است و در حوزه های مختلف دولتی تجربیات عمیقی و قابل توجهی دارد.

این جانباز جنگ تحمیلی به واسطه  ، تخصص و ارتباطاتش در پستهای مختلف در حوزه های گوناگون در عالیترین مدارج علمی و حساسترین مناصب مدیریتی حضور داشته و به جامعه ایران خدمتگزاری کرده است .

دکتر دهقانی ، گرچه کارمند رسمی .وزارت امور خارجه است و در رفتار و منش یک دیپلمات تمام عیار محسوب می شود اما در حوزه اقتصاد نیز تسلط و مهارت ویژه ای دارد چنانچه پایان نامه دوره دکترای خود را به مبحث موانع و راهکارهای جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی در ایران اختصاص داده است.

شاید بابت این شناخت و تخصص وی ، دولت وقت میرعاملی یکی از گلو گاههای اقتصادی ایران ، سازمان منطقه آزاد انزلی را به وی واگذار کرد و شمالیهای دریادل به عنوان وارثان میرزا کوچک خان ،حضور و خدمات شایان وی در منطقه ازاد و کمکهای او در زنده نگه داشتن تیم ملوان یادگار سیروس قایقران و دیگر قهرمانان گیلک را از یاد نخواهند برد.

از دیگر خصوصیات دهقانی فیروزآبادی ،  روابط عمومی و مردمداری عجیب وی است که شاید از همین روست که عالی ترین مناصب مدیریتی را در حوزه روابط عمومی در شهرداری تهران داشته است.

او پس از سالها حضور در سمتهای مختلف سیاسی ، احتماعی و اقتصادی در سراسر ایران از شهرداری تهران گرفته تا استانداری فارس ، از انزلی گرفته تا سفارت مراکش در آن سوی مرزها ، اکنون به سرزمین مادری خود در دل کویر بازگشته است .

او به آسمانی تعلق دارد که پرستاره است و فروغ ماهتابی درخشان را به انتظار نشسته است.

اعلام کاندیداتوری دکتر دهقانی فیروزآبادی با استقبال گسترده مردم میبد و تفت و حمایت جدی مسوولین میبد و تفت در ادوار مختلف مواجه شده است .

چرا که بازگشت این دیپلمات اقتصاددان با تخصص و تجربه روابط عمومی چشمان علاقمندان به ایشان را روشن و دلهاشان را برای آینده ای مطمئن محکم و استوار خواهد نمود.

نامبرده در طول 4 سال گذشته در دولت های دهم و یازدهم معاون سیاسی و جانشین استاندار فارس بعنوان بزرگترین استان کشور از نظر تقسیمات کشوری با 29 حوزه فرمانداری با درایت و قاطعیت مدیریت نموده و منشا اثر بوده است .

 http://www.meybodnovin.ir/Novin/pages/ViewPage.aspx?id=90002