×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 294

پیام تشکر دکتر دهقانی به واسطه برگزاری برنامه های محرم در استان یزد

پیام تشکر دکتر دهقانی به واسطه برگزاری خوب برنامه های محرم در استان یزد به ویژه مراسم باشکوه نخل برداری تفت

دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی، نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان در پیامی از مردم، مسئولان و رسانه ها جهت برگزاری باشکوه و انعکاس برنامه های محرم، به ویژه نخل برداری روز عاشورا در شهر تفت تشکر کرد. متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
عشق به امام حسین (علیه السلام) و یاران باوفایش شوری در دل ها ایجاد می کند که بی نظیر است، صحنه هایی خلق می کند که هیچ چیز دیگری توان خلق آن را ندارد.
برگزاری برنامه های متعدد و باشکوه در ایام محرم، با جمعیت زیاد و حجم انبوه نذری دادن ها، همت و تلاش آحاد مختلف مردم، مسئولان و دستگاه های خدمت رسان را می رساند.
هرچند اجر و پاداش این حرکت از جانب خداوند خواهد بود ولی از باب «من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق» اینجانب وظیفه می دانم از همه مردم عزیز، هیئت های عزاداری، مسئولان نظامی، انتظامی و امنیتی، رئیس و اعضای شوراهای تامین و دستگاه های خدمات رسان استان و به صورت ویژه شهرستان های تفت و میبد به واسطه برگزاری باشکوه این برنامه ها تقدیر و تشکر کنم.
به خصوص بر خود لازم می دانم کمال قدردانی و تشکر را از برگزاری باشکوه و بی نظیر نخل برداری روز عاشورا در شهر تفت داشته باشم؛ مسلماً این مراسم با این شکوه همت همه مردم این شهر، مسئولان مختلف اعم از شورای تأمین، شورای شهر و شهرداری تفت را می طلبید که برگزاری خوب آن جای تقدیر دارد و امیدوارم این مراسم که به ثبت ملی رسیده است هرچه زودتر به ثبت جهانی برسد.
همچنین جا دارد از تلاش همه فعالان رسانه به ویژه رسانه ملی که شکوه و عظمت این حرکت عاشقانه مردمی را در سطح ملی و جهانی انعکاس دادند، تشکر کنم.
اَللّهُمَّ ارْزُقْنا شَفاعَهَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لنا قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
باتشکر
کمال دهقانی فیروزآبادی
نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد