×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 294

دکتر دهقانی: کارهایی که در توان دولت نیست ولی به همت والای خیران انجام می شود

دکتر دهقانی: کارهایی که در توان دولت نیست ولی به همت والای خیران انجام می شود

نماینده تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در نشست سالیانه خیران و نخبگان نیر با بیان اینکه کار اصلی با خیران است، گفت: کارهایی که در توان دولت نیست به همت والای خیران انجام می شود.

دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی با بیان اینکه در طول نمایندگی سعی کردم بر حسب وظیفه به کارهای کلان بپردازم، گفت: اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده یکی از این موارد بود که در سال ۹۵ شهرستانی در استان ۴۰ میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده دریافت می کرد و شهرستان تفت یک دهم آن یعی ۴ میلیارد تومان می گرفت که این بی عدالتی آشکار بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان با اشاره به اینکه این رویه در ده سال قبل آن هم صورت می گرفت، گفت: بر اساس اصلاح این قانون شهرستان تفت در سال گذشته ۱۸ میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده دریافت کرد که ۱۳ میلیارد آن متعلق به مناطق روستایی است.

دکتر دهقانی با بیان اینکه اولویت اول را در شهرستان تفت تأمین آب پایدار آشامیدنی گذاشتم، گفت: پس از جلسات متعدد طی چند سال تضمین این پروژه نیز در شب عید قربان گرفته شد و این پروژه هم اکنون در حال اجراست و مراسم کلنگ زنی آن به زودی با حضور یکی از مقامات کشور صورت گیرد.