یکشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

وجود ضعف‌های مدیریتی در حوزه اقتصاد و مدیریت کشور

به گزارش صدای میبد، دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی نماینده منتخب مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، ظهر دیروز در جمع فرهنگیان و نمایندگان تشکل‌های فرهنگیان و روسای آموزش و پرورش استان یزد اظهار داشت: استان یزد سال‌های متمادی مقام اول قبولی کنکور کشور را داشته و هر چند نقش خانواده‌ها در این مورد پررنگ بوده اما معلمان در این افتخار نقش بسیار اثرگذاری ایفا کرده‌اند.
وی با بیان اینکه معلمان نیز در موفقیت دانش‌آموزان سهیم هستند، افزود: لازم است حق معلمان در این زمینه ادا شود و از تلاش‌های آنها قدردانی شایسته صورت گیرد.
دهقانی فیروزآبادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات مدیریتی در کشور ادامه داد: متاسفانه در حوزه اقتصاد و مدیریت در کشور ضعف داریم و این موارد به عنوان چالش مطرح می‌شوند و این امر مسؤولیت ما را در آینده و برای تصویب برنامه ششم سنگین می‌کند.
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس در مورد بزهکاری‌ها نیز عنوان کرد: طی بررسی‌های انجام شده، بیشتر بزهکاران یا تحصیلات ندارند و یا کم‌سواد هستند و این قشر، ۷۵ درصد کل آمار بزهکاران را تشکیل می‌دهند و این امر نشان می‌دهد که اگر در آموزش و پرورش سرمایه‌گذاری شود، هزینه‌های کشور نیز بسیار کاهش خواهد یافت و مشکلات زیادی در جامعه رفع می‌شود.
وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به نقش مهم و اثرگذار معلمان در جامعه، توجه بیشتری به فرهنگیان و معلمان صورت گیرد.
منبع: خبرگزاری فارس

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

 www.firoozabadi.com

info@firoozabadi.com

عضویت در کانال تلگرام